HP ProBook 440 – urządzenie biznesowe

Wybór laptopa biznesowego jest zdecydowanie jedną z ważniejszych rzeczy, która najpewniej będzie mieć wpływ na wydajność pracy, ale również i komfort korzystania z urządzenia. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń biznesowych, które idealnie sprawują się właśnie w tym temacie. Do grona takich laptopów możemy z pewnością zaliczyć HP ProBook 440. Co posiada w sobie ten sprzęt?

Podzespoły

Zdecydowanie największym atutem tego laptopa jest jego wydajność, a co za tym idzie podzespoły znajdujące się w środku. Co możemy więc tam odnaleźć?

Warto w pierwszej kolejności wspomnieć na temat samego procesora, który jest najważniejszym komponentem w laptopie. Na pokładzie odnajdziemy więc model Intel Core i5 8265U. Jednostka ta może pochwalić się czterema fizycznymi rdzeniami, których taktowanie podczas obciążenia może wynieść nawet 3,9 GHz. To naprawdę imponujący wynik pozwalający swobodnie pracować z urządzeniem.

W laptopie HP ProBook 440 standardowo jak dla tej klasy urządzeń znajdziemy 8 GB RAM, którą możemy zwiększyć maksymalnie do 32 GB. Taka ilość pozwala bezproblemowo korzystać ze sprzętu bez jakichkolwiek spadków wydajności. Zastosowane kości DDR4 są najwydajniejszym aktualnie rozwiązaniem na rynku, a ich częstotliwość o wartościach 2400 MHz jest wystarczająca.

Matryca i inne elementy

Warto również zwrócić uwagę na nieco inne aspekty urządzenia. Jednym z nich jest matryca. W modelu tym zastosowano wyświetlacz o przekątnej 14 cali generujący obraz o rozdzielczości FULL HD. Takie połączenie daje świetne rezultaty, a barwy oraz ich nasycenie stoi na najwyższym poziomie. Również kąty widzenia nie pozostawiają nic do życzenia.

By wspomóc codzienną pracę, laptop został wyposażony w dysk SSD pojemności 256 GB. Wrażenie robi również szereg dostępnych złącz, które pozwalają podłączyć wiele urządzeń zewnętrznych.

Jak na laptopa biznesowego przystało HP ProBook 440 wyróżnia się nienagannym wyglądem, prostotą, jednocześnie zachowując elegancję (https://www.laphard.pl/pl/c/ProBook-440-G6/168). Wszystkie elementy są idealnie ze sobą skomponowane stanowiąc świetną konstrukcję.

Obraz Free-Photos z Pixabay